|
09:36:10 |
◀︎ |
באיילון צפונה עומס כבד ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד השלום |
|
|
09:37:20 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה
- ממורשה עד מחלף אם המושבות |
|
|
09:39:40 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד הכפר הירוק |
|
|
09:40:52 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
|
10:10:20 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס תנועה ממכמורת עד מחלף גשר השלום בנתניה |
|
|
10:12:45 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס מרעננה מרכז עד מורשה |
|
|
10:12:45 |
◀︎ |
דרך 57 מערבה עמוסה מצומת השרון עד צומת שער חפר |
|
|
10:15:05 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף עין תות עד מחלף אלייקים |
|
|
10:18:38 |
◀︎ |
דרך 395 בין כסלון לצומת אשתאול נחסמה לתנועה בשני הכיוונים עד השעה 15:00 בגלל עבודות תשתית. המשטרה ממליצה לנהגים לנסוע בדרכים אחרות |
|
|
10:19:42 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף גן רווה עד מחלף השבעה |
|
|
10:19:42 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף תקווה עד הכפר הירוק |
|
|
10:20:53 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד השלום |
|
|
10:48:20 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות עד דב הוז ובהמשך ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד השלום |
|
|
10:48:20 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף dbu, עד קיבוץ גלויות |
|
|
10:49:30 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עומס תנועה ממחלף חבצלת עד מחלף גשר השלום בנתניה |
|
|
11:34:25 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום. דרומה - ממחלף קרן קיימת עד השלום |
|
|
11:52:16 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום |
|
|
12:20:43 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה- ממחלף ההלכה עד ארלוזורוב |
|
|
13:45:47 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עמוס מצור יגאל עד צור יצחק |
|
|
14:16:38 |
◀︎ |
בדרך 446 צפונה עמוס מצומת שילת עד חשמונאים |
|
|
14:16:38 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גבעת שמואל |
|
|
14:40:24 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
|
14:42:46 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוס ממחלף עד הלום לכיוון בית עזרא |
|
|
14:56:52 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף קסם עד מחלף חורשים |
|
|
14:58:02 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוס משתולים לכיוון בית עזרא |
|
|
15:01:36 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חבצלת עד ינאי |
|
|
15:01:36 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, וממחלף קסם קסם עד מחלף חורשים |
|
|
15:02:47 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, וממחלף קסם עד מחלף חורשים |
|
|
15:32:20 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד נתניה, וממחלף חבצלת עד ינאי |
|
|
15:34:52 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב, וממחלף רוקח עד גלילות. דרומה- ממחלף רוקח לה גאורדייה |
|
|
15:36:58 |
◀︎ |
בדרך 65 מזרחה עמוס ממחלף עירון עד עארה |
|
|
15:36:58 |
◀︎ |
דרך תל אביב ירושלים עמוסה ממחלף שער הגיא עד שורש |
|
|
15:38:08 |
◀︎ |
דרך 5 מזרחה עמוסה ממחלף גלילות עד מחלף מורשה |
|
|
15:41:44 |
◀︎ |
דרך 444 צפונה עמוסה משוהם עד ברקת |
|
|
15:42:55 |
◀︎ |
דרך 41 מזרחה עמוסה מצומת ניר גלים עד מחלף אשדוד |
|
|
16:11:23 |
◀︎ |
דרך 5 מזרחה עמוסה ממחלף גלילות עד מחלף ירקון |
|
|
16:13:49 |
◀︎ |
דרך 4 צפונה עמוסה ממחלף דרור עד צומת הדסים |
|
|
16:16:17 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה מצומת אלעל עד נחלים |
|
|
16:18:36 |
◀︎ |
דרך 531 מזרחה עמוסה ממחלף אלישמע עד מחלף אלישמע |
|
|
16:22:07 |
◀︎ |
דרך 5 מזרחה עמוסה ממחלף גלילות עד מחלף תקווה |
|
|
16:34:01 |
◀︎ |
דרך תל אביב ירושלים עמוסה ממחלף בן גוריון עד בן שמן |
|
|
16:34:01 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, וממחלף קסם עד מחלף חורשים, בהמשך ממחלף עין תות עד יוקנעם |
|
|
16:36:24 |
◀︎ |
דרך 531 מזרחה עמוסה מהרצליה עד מחלף אלישמע |
|
|
16:39:54 |
◀︎ |
דרך 444 צפונה עמוסה משוהם עד ברקת, ומצור יגאל עד צור יצחק |
|
|
16:45:49 |
◀︎ |
בדרך 65 מזרחה עמוס ממחלף עירון עד עארה, ומאחוזת ברק עד עין דור |
|
|
16:47:02 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוס ממחלף אשדוד עד מחלף עד הלום, בכיוון ההפוך - מבית עזרא עד שתולים |
|
|
16:56:19 |
◀︎ |
דרך תל אביב ירושלים עמוסה ממחלף בן גוריון עד בן שמן, וממחלף שער הגיא עד שורש |
|
|
17:02:09 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד נתניה |
|
|
17:03:19 |
◀︎ |
בדרך 79 מזרחה עמוס ממחלף המוביל עד שמשית |
|
|
17:06:52 |
◀︎ |
דרך תל אביב אשדוד עמוסה ממחלף השבעה עד מחלף ראשון לציון |
|