05:41:34 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה לסירוגין עד צומת אייל |
|
05:41:34 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עומס תנועה מצומת אום אל פחם עד עארה |
|
06:08:42 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף עירון עד מחלף אייל |
|
06:43:06 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד וינגייט |
|
06:44:17 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מטייבה עד צומת אייל |
|
06:44:17 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
06:48:49 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון עד לה גוארדייה |
|
06:50:01 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:51:10 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין מצומת פרדסיה עד מורשה |
|
06:53:26 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:54:35 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה |
|
07:00:18 |
◀︎ |
בדרך 446 דרומה עמוס מניל"י עד מתתיהו |
|
07:01:27 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עומס תנועה מעארה עד מחלף עירון |
|
07:01:27 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מַסַרִיק |
|
07:01:27 |
◀︎ |
בדרך 70 דרומה עמוס מטמרה עד צומת אבליים |
|
07:13:06 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד מחלף הכפר הירוק |
|
07:25:48 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
07:26:57 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ירקון עד מחלף הכפר הירוק |
|
07:28:08 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד קרן קיימת, וממחלף רוקח עד ארלוזורוב |
|
07:32:46 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עומס תנועה ממחלף עירון עד גן השומרון |
|
07:49:28 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף אייל עד מחלף חורשים. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
07:52:56 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד ארלוזורוב |
|
08:09:11 |
◀︎ |
בדרך 471 מערבה עמוס מכפר מעש עד גת רימון |
|
08:15:00 |
◀︎ |
בדרך 444 דרומה עמוס מנחשונים עד אלעד |
|
08:18:28 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מצומת מכר עד צומת עכו מזרח |
|
08:19:37 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד מחלף גלילות |
|
08:26:35 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף אייל עד מחלף חורשים, וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:50:58 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף אייל עד מחלף חורשים, וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן וממחלף קסם עד חורשים בגלל תאונת דרכים |
|
08:53:17 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד מחלף נתניה |
|
09:03:43 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
09:59:41 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נחשונים עד חורשים בגלל תאונת דרכים |
|
10:00:51 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות עד דב הוז, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד ההלכה |
|
10:17:09 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
10:36:04 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גבעת שמואל |
|
11:00:54 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום |
|
12:11:53 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום |
|
13:58:03 |
◀︎ |
דרך 66 צפונה עמוסה מצומת מגידו עד קיבוץ מגידו |
|
14:27:43 |
◀︎ |
בדרך 444 צפונה עמוס מכוכב יאיר עד טייבה |
|
14:46:42 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף רוקח עד ההלכה |
|
14:46:42 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת הסרגל עד צומת מגידו |
|
15:02:06 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד בר אילן. צפונה - ממחלף גנות עד מחלף גהה |
|
15:18:43 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד ההלכה. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדיה |
|
15:18:43 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד בר אילן. צפונה - ממחלף מסובים עד מורשה |
|
15:35:14 |
◀︎ |
דרך 22 צפונה עמוסה ממחלף אתא צפון עד מחלף ביאליק |
|
15:36:25 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד יקום |
|
15:36:25 |
◀︎ |
דרך 71 מערבה עמוסה מבית השיטה עד עין חרוד |
|
15:37:35 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד מסובים. צפונה - ממחלף השבעה עד מורשה |
|
15:38:45 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון ומקיבוץ גלויות עד מחלף רוקח. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדיה |
|
15:38:45 |
◀︎ |
דרך 471 מזרחה עמוסה מאוד ממחלף שערייה עד צומת נחשונים |
|
15:39:56 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עומס תנועה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|