09:31:06 |
◀︎ |
דרך החוף דרומה עמוסה ממחלף רבין לכיוון מחלף הסירה |
|
09:32:18 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מצומת אל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
09:34:40 |
◀︎ |
בדרך אשדוד אשקלון עמוסה ממחלף עד הלום לצומת ניצנים |
|
09:39:37 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף חוֹרְשִים בגלל מוביל סמיטריילר תקוע וממחלף שורק לכיוון מחלף קריית גת. |
|
09:39:37 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף שבעת הכוכבים עד מחלף השלום |
|
09:51:28 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה לכיוון מחלף ינאי |
|
09:52:46 |
◀︎ |
בדרך 57 מערבה פקק תנועה מכפר יונה עד צומת השרון בגלל תאונת דרכים |
|
09:55:07 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף חוֹרְשִים בגלל מוביל סמיטריילר תקוע |
|
09:56:17 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון עד יוספטל וממחלף וולפסון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף שבעת הכוכבים עד מחלף השלום |
|
09:57:29 |
◀︎ |
בדרך 25 מזרחה עמוס מצומת גילת עד צומת הנשיא בגלל תאונת דרכים |
|
10:10:26 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף קקל עד מחלף השלום |
|
10:27:11 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מפארק תעשיות עמק חפר עד צומת חפר |
|
10:28:24 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף גנות עד מחלף גהה |
|
10:46:50 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף אייל עד מחלף חוֹרְשִים בגלל מוביל סמיטריילר תקוע |
|
11:51:14 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד נתניה |
|
11:56:06 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד נתניה, בגלל תאונת דרכים |
|
13:48:33 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום דרומה - ממחלף רוקח עד השלום |
|
13:48:33 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מצומת מכר עד צומת עכו מזרח |
|
13:48:33 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת כפר מסריק עד צומת עכו מזרח |
|
13:50:59 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום. דרומה - ממחלף רוקח עד השלום |
|
14:00:30 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוסה מצומת מכר עד צומת עכו מזרח בגלל תאונת דרכים |
|
14:02:56 |
◀︎ |
בדרך 85 מערבה עמוס כבד מצומת מכר עד צומת עכו מזרח בגלל תאונת דרכים |
|
14:16:33 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת כפר מסריק עד עין המפרץ |
|
14:32:49 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדייה |
|
14:40:12 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
14:43:52 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה לסרוגין מצומת כפר מסריק עד נהריה |
|
14:54:40 |
◀︎ |
בדרך עוקף קריות עומס תנועה כבד מקריית ביאליק עד כפר מסריק |
|
14:59:31 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת כפר מסריק עד נהריה |
|
15:20:34 |
◀︎ |
בדרך 85 מערבה עמוס כבד משזור עד כרמיאל, ומצומת מכר עד צומת עכו מזרח בגלל תאונת דרכים |
|
15:21:39 |
◀︎ |
דרך עכו נהריה עמוסה מצומת עכו מזרח עד נהריה |
|
15:25:18 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
15:43:30 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדייה |
|
15:47:03 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה נחסמה לתנועה משזור עד כרמיאל, בגלל תאונת דרכים, מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות |
|
16:02:49 |
◀︎ |
דרך 65 מזרחה עמוסה ממחלף עירון עד עארה |
|
16:02:49 |
◀︎ |
בדרך עוקף קריות עומס תנועה כבד מקריית חיים עד כפר מסריק |
|
16:04:03 |
◀︎ |
דרך 446 צפונה עמוסה מצומת שילת עד חשמונאים |
|
16:06:27 |
◀︎ |
דרך 444 צפונה עמוסה מצומת אייל עד צור יצחק |
|
16:13:39 |
◀︎ |
דרך 71 מערבה עמוסה מבית השיטה עד עין חרוד |
|
16:13:39 |
◀︎ |
בדרך תל אביב ירושלים עמוס ממחלף בן גוריון עד מחלף בן שמן |
|
16:17:20 |
◀︎ |
בדרך 79 מזרחה עמוס ממחלף ביר אל מכסור עד שימשית |
|
16:20:47 |
◀︎ |
דרך 85 מערבה עמוס תנועה ממורן עד שזור |
|
16:20:47 |
◀︎ |
בדרך עוקף קריות עומס תנועה מקריית חיים עד כפר מסריק |
|
16:37:22 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, וממחלף עירון עד עין תות |
|
16:38:33 |
◀︎ |
בדרך 40 צפונה עומס תנועה מצומת אלעל עד נחלים |
|
16:39:44 |
◀︎ |
בדרך 471 מזרחה עמוסה מנחלים עד צומת מגדל אפק |
|
16:44:35 |
◀︎ |
בדרך תל אביב ירושלים עמוס ממחלף בן גוריון עד מחלף בן שמן. בכיוון ההפוך- ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
17:00:16 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף נשרים עד בן שמן, ומקסם עד חורשים, בהמשך ממחלף עירון עד עין תות |
|
17:01:27 |
◀︎ |
בדרך החוף צפונה עמוס ממחלף חוף השרון עד ווינגייט |
|
17:03:47 |
◀︎ |
בדרך 5 מזרחה עמוס ממחלף גלילות עד קסם |
|
17:14:26 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב, וממחלף רוקח עד גלילות. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדייה, וממחלף וולפסון עד דב הוז |
|