05:54:39 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה עד כוכב יאיר |
|
05:54:39 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת מי עמי עד עארה |
|
06:05:34 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף אולגה עד מכמורת |
|
06:15:23 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מכמורת |
|
06:16:36 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה לסירוגין עד צומת אייל |
|
06:26:19 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף וולפסון עד לה גוארדיה |
|
06:26:19 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
06:27:38 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף קיסריה עד מכמורת בגלל תאונת דרכים |
|
06:28:51 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:37:21 |
◀︎ |
בדרך 70 דרומה עומס תנועה מטמרה עד צומת אבליים |
|
06:37:21 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
06:38:34 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:38:34 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף יוספטל עד לה גוארדיה |
|
06:42:13 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות עד דב הוז וממחלף חולון עד לה גואריה |
|
06:43:26 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף אולגה עד מכמורת בגלל תאונת דרכים |
|
07:10:10 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד יקום |
|
07:11:23 |
◀︎ |
בדרך 85 מערבה עמוס מצומת מכר עד צומת עכו מזרח |
|
07:13:47 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מפארק יער חדרה עד צומת חפר ובהמשך מצומת פרדסיה עד צומת הדסים |
|
07:16:13 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
07:16:13 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מצומת אל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
07:17:26 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
07:26:00 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד עד צומת אל על |
|
07:26:00 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מפארק יער חדרה עד צומת חפר ובהמשך מצומת פרדסיה לסירוגין עד מורשה |
|
07:26:00 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
07:28:25 |
◀︎ |
בדרך 471 מערבה עמוס מכפר מעש עד מחלף בר אילן |
|
07:33:13 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון עד דב הוז וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף שבעת הכוכבים עד ההלכה |
|
07:39:19 |
◀︎ |
בדרך 781 מערבה עמוס מאעבלין עד צומת אבליים |
|
07:39:19 |
◀︎ |
דרך 461 מערבה עמוסה מצומת נווה סביון עד רמת אפעל |
|
07:39:19 |
◀︎ |
דרך נהריה עכו עמוסה מנהריה עד צומת שומרת ומצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
07:40:32 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה לסירוגין עד צומת אייל. צפונה - ממחלף בן שמן עד בית נחמיה |
|
07:41:45 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מבאר גנים עד צומת גן הדרום |
|
07:41:45 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוסה ממחלף ירקון עד הכפר הירוק |
|
07:48:58 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד צומת בדק |
|
07:53:51 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:01:17 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד גיניגר. מערבה - מתל עדשים עד צומת ברוך |
|
08:05:01 |
◀︎ |
בדרך 471 מערבה עמוס מנחלים עד מחלף בר אילן |
|
08:14:44 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה לסירוגין עד מורשה |
|
08:14:44 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד צומת ברוך. מערבה - מתל עדשים עד צומת ברוך |
|
08:15:54 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מכוכב יאיר עד צומת אייל וממחלף ג'לג'וליה עד מחלף קסם. צפונה - ממחלף בן שמן עד בית נחמיה |
|
08:20:47 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן. דרומה - ממחלף נחשונים עד בן שמן בגלל תאונת דרכים |
|
08:20:47 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מנווה דניאל לכיוון מחלף רוזמרין |
|
08:30:28 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון עד דב הוז וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד ארלוזורוב. דרומה - ממחלף שבעת הכוכבים עד ארלוזורוב |
|
08:31:41 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוסה ממחלף קסם עד הכפר הירוק |
|
08:46:20 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת שומרת עד כפר מסריק |
|
08:46:20 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד שריד |
|
08:47:33 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד יקום. בהמשך מרישפון עד מחלף הסירה |
|
08:48:47 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עומס כבד ממחלף נחשונים עד בן שמן בגלל תאונת דרכים. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:51:12 |
◀︎ |
בדרך 471 מערבה עמוס מגת רימון עד מחלף בר אילן |
|
08:51:12 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מצומת ניצנים עד צומת גן יבנה |
|
08:52:25 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף ענבה לכיוון בן שמן וממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|