06:16:44 |
◀︎ |
דרך 90 נחסמה לתנועה בן מלונות ים המלח למצוקי דרגות בשני הכיוונים בגלל הצפה |
|
06:17:55 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף גן רווה עד מחלף ראשון לציון |
|
06:20:13 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד מחלף פולג |
|
06:20:13 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד צומת הדסים |
|
06:21:23 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה לסירוגין מטייבה עד צומת אייל |
|
06:22:31 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:23:40 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:23:40 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד לה גוארדיה |
|
06:33:56 |
◀︎ |
בדרך עכו חיפה עמוס מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
06:33:56 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
06:36:08 |
◀︎ |
בדרך 42 צפונה עמוס מעין הקורא עד גן רווה |
|
06:37:13 |
◀︎ |
דרך 437 עמוסה מכיכר אדם עד חיזמא |
|
06:37:13 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף בן שמן עד מחלף בן גוריון וממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
06:40:38 |
◀︎ |
דרך 55 מזרחה עמוסה מאלפי מנשה עד נווה ימין |
|
06:41:48 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד לה גוארדיה |
|
07:12:50 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד ווינגייט. בהמשך משפיים עד מחלף הסירה |
|
07:14:00 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממסובים עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
07:14:00 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוסה ממחלף ראש העין מזרח עד הכפר הירוק |
|
07:14:00 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה לסירוגין עד בצרה וממחלף רעננה דרום עד מורשה |
|
07:16:18 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עומס כבד ממחלף בן שמן עד מחלף בן גוריון. בהמשך עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
07:18:31 |
◀︎ |
דרך אשקלון אשדוד עמוסה מבאר גנים עד גן הדרום |
|
07:18:31 |
◀︎ |
בדרך 41 מערבה עמוס מאוד ממחלף אשדוד עד נמל אשדוד |
|
07:18:31 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה מסיתריה לסירוגין עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד שדה התעופה |
|
07:18:31 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עומס כבד ממחלף דניאל עד מחלף בן גוריון. בהמשך עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
07:21:57 |
◀︎ |
דרך 90 נחסמה לתנועה בין מלונות ים המלח למצוקי דרגות בשני הכיוונים בגלל הצפה |
|
07:32:19 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
07:32:19 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה לסירוגין מטייבה עד צומת אייל. צפונה - ממחלף בן שמן עד בית נחמיה |
|
07:32:19 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
07:32:19 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עומס כבד ממחלף ענבה עד מחלף בן גוריון. בהמשך עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
07:34:41 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד השלום |
|
07:35:51 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף גנות עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
07:40:27 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר עד מחלף רוזמרין |
|
07:50:51 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עומס כבד ממחלף שורש עד שער הגיא בגלל תאונת דרכים וממחלף ענבה עד מחלף בן גוריון |
|
07:54:28 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב נחסמה לתנועה ממחלף שורש עד שער הגיא בגלל תאונת דרכים. בהמשך עומס כבד ממחלף ענבה עד מחלף בן גוריון וממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
07:55:37 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס לסירוגין ממחלף נתניה עד מחלף הסירה |
|
08:01:17 |
◀︎ |
דרך 55 מערבה עמוסה מאלפי מנשה עד נווה ימין |
|
08:08:18 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף ענבה עד בן שמן וממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
08:12:57 |
◀︎ |
דרך אשקלון אשדוד עמוסה מצומת ניצנים עד מחלף אשדוד |
|
08:18:54 |
◀︎ |
דרך 553 מערבה עמוסה מנווה הדסה עד מחלף פולג |
|
08:21:07 |
◀︎ |
דרך 461 מערבה עמוסה מצומת סביון עד הספארי |
|
08:22:14 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:24:27 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוסה ממחלף ירקון עד הכפר הירוק |
|
08:27:48 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלה דרום לסירוגין עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד שדה התעופה |
|
08:28:57 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף ענבה לכיוון בן שמן וממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
08:30:06 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה ממחלף דרור לסירוגין עד בצרה וממחלף רעננה דרום עד מורשה |
|
08:37:02 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף אייל לסירוגין עד בן שמן. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
08:51:00 |
◀︎ |
בירושלים, בשל אירוע של חסידות גור שיהיה היום בעיר יהיו שינויים בהסדרי התנועה באזור שכונת רוממה. מהשעה 13.00 עד שעות הערב ייחסם לתנועה רחוב ירמיהו בשני הכיוונים מצומת עלי הכהן-צפניה עד צומת ברנדייס-מנחת יצחק. כמו כן ייחסמו הרחובות הסמוכים המגיעים לאזור הארוע. המשטרה מבקשת מהנהגים לנסוע בדרכים חלופיות |
|
08:54:29 |
◀︎ |
דרך 79 מזרחה עמוסה ממחלף הסוללים עד ציפורי |
|
09:00:23 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף מבוא איילון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף שמריהו מזרח עד מחלף השלום |
|
09:00:23 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוסה ממחלף תקווה עד הכפר הירוק |
|