06:58:31 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
06:59:38 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס מקיסריה עד מחלף אולגה דרום ובהמשך ממחלף נתניה עד פולג |
|
07:00:45 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף קרן קיימת עד השלום |
|
07:01:54 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
07:01:54 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס ממחלף ראשון דרום עד מחלף חולון מזרח |
|
07:03:01 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
07:04:09 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד מחלף אם המושבות. צפונה - ממחלף השבעה עד גבעת שמואל. |
|
07:05:18 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר עד מחלף רוזמרין |
|
07:07:33 |
◀︎ |
דרך 57 מערבה עמוסה מכפר יונה עד בית יצחק-שער חפר |
|
07:08:40 |
◀︎ |
דרך 562 דרומה עמוסה מכפר יונה עד צומת קדימה צורן. |
|
07:09:47 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת יער חדרה עד צומת חפר ומצומת פרדסיה עד צומת הדסים |
|
07:10:53 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
07:12:07 |
◀︎ |
בדרך 781 מערבה עמוסה מאעבלין עד צומת אבליים |
|
07:18:48 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית שיהיו הלילה (ה) בנתיבי איילון דרומה, יחסמו לתנועה מחצות עד 05:00 היציאה לרחוב גולומב, הכניסה מקיבוץ גלויות לכיוון ירושלים והכניסה ממחלף חולון לדרום. |
|
07:21:00 |
◀︎ |
בשל עבודות בכביש שיהיו (גהה דרומה) מיום שני, 13.6.22 עד יום רביעי, 15.6.22, גהה צפונה ייחסם הרמטית לתנועה ממורשה עד מחלף אם המושבות, בכל לילה מהשעה 23:00 עד 05:00. מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות. |
|
07:23:26 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת יער חדרה עד צומת חפר, מצומת פרדסיה עד צומת הדסים וממחלף רעננה דרום עד מורשה. |
|
07:34:26 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס מקיסריה עד מחלף אולגה דרום ובהמשך ממחלף חבצלת עד יקום |
|
07:35:33 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד גבעת שמואל. צפונה - ממחלף השבעה עד גבעת שמואל. |
|
07:35:33 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת יער חדרה עד צומת חפר, מצומת פרדסיה עד צומת הדסים ובהמשך מהוד השרון עד מורשה. |
|
07:42:11 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד יקום |
|
07:43:17 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים |
|
07:44:24 |
◀︎ |
דרך 471 מערבה עמוסה מגת רימון עד מחלף בר אילן |
|
07:45:30 |
◀︎ |
דרך 446 דרומה עמוסה ממודיעין עלית עד צומת שילת |
|
07:56:31 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן. |
|
07:58:44 |
◀︎ |
דרך אשקלון אשדוד עמוסה מניצנים למחלף עד הלום |
|
07:58:44 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - משמריהו מזרח עד השלום |
|
08:12:30 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל ובהמשך מנחשונים עד בן שמן. צפונה - ממחלף נשרים עד בן שמן. |
|
08:18:02 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף חבצלת עד שפיים |
|
08:18:02 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד השלום |
|
08:38:54 |
◀︎ |
דרך נהריה עכו עמוסה מצומת שבי ציון עד צומת לוחמי הגטאות ובהמשך מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
08:46:35 |
◀︎ |
דרך ירושלים תל אביב עמוסה ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
08:49:56 |
◀︎ |
דרך 41 מערבה עמוסה ממחלף אשדוד עד צומת נמל אשדוד |
|
08:51:02 |
◀︎ |
דרך נהריה עכו עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
08:53:18 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד צומת הדסים |
|
09:15:35 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל ובהמשך מנחשונים עד בן שמן. |
|
09:18:55 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה מנחשונים עד בן שמן. |
|
09:35:42 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - ממחלף קרן קיימת עד השלום |
|
09:42:25 |
◀︎ |
בגהה דרומה עמוס ממורשה עד גבעת שמואל. צפונה - ממסובים עד גבעת שמואל. |
|
09:59:03 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית שיהיו בצפת, וימשכו עד יום שישי, 17.6.22, רחוב העצמאות (דרך 5678) יחסם לתנועה בשני הכיוונים בכל לילה מהשעה 22:00 עד 05:00 מצומת תחנת הדלק סונול עד התחנה המרכזית. |
|
10:02:28 |
◀︎ |
מוקד התנועה סגור כעת ויחדש את הדיווחים בשעה 16:00 |
|
15:20:28 |
◀︎ |
תחזית איכות האוויר
יום חמישי (9.6.22) - שעות צהריים - ערב: בכל האזורים זיהום אוויר בינוני עקב ריכוזי אוזון.
יום שישי (10.6.22) - שעות הבוקר: בכל האזורים זיהום אוויר נמוך עד בינוני עקב ריכוזי אוזון. |
|
15:39:10 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית שיהיו ביום שישי, 10.6.22, יתכנו שיבושי תנועה בדרכים האלה:
בדרך 85 מהשעה 06:00 עד 14:00 ממג'ד אל כרום עד כרמיאל בשני הכיוונים.
בדרך 22 בשני הכיוונים מהשעה 06:00 עד 14:00 ממחלף ידין עד מחלף קרית אתא.
בדרך 71 בשני הכיוונים בכניסות לגבע, כפר יחזקאל וגדעונה.
בדרך 40 בשני הכיוונים מהשעה 06:00 עד 12:00 באזור רמת חובב. |
|
15:41:23 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית (דרך 437) שיהיו מיום ראשון, 12.6.22 עד יום שני, 15.8.22, דרך 437 תחסם לתנועה בלילות אמצע השבוע (ראשון עד שישי בבוקר) בכל לילה מהשעה 23:00 עד 05:00 מכיכר אדם עד חיזמא בשני הכיוונים. |
|
15:44:36 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית (דרך החוף) שיהיו מיום חמישי 16.6.22בשעה 22:00 עד יום שישי, 17.6.22 בשעה 11:00, דרך החוף תחסם לתנועה בשני הכיוונים באזור מחלף ינאי. מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות. |
|
15:47:51 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית שיהיו (8510) ביום שני, 13.6.22, דרך 8510 תחסם לתנועה לכיוון צפון מכיכר בן עמי עד כיכר דרך הארבעה מהשעה 08:00 עד 18:00. |
|
15:48:56 |
◀︎ |
בשל עבודות תשתית (3613) שיהיו מיום ראשון, 12.6.22 עד יום חמישי, 23.6.22, דרך 3613 תחסם לתנועה בשני הכיוונים מזרחיה עד ניר בנים. |
|
16:04:17 |
◀︎ |
דרך החוף צפונה עמוסה מגעש עד קיסריה. |
|
16:04:17 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד גלילות. דרומה - ממחלף רוקח עד לה גוארדיה וממחלף וולפסון עד מבוא איילון. |
|
16:06:29 |
◀︎ |
בדרך 6 צפונה עמוס ממחלף קסם עד מחלף אייל ובהמשך ממחלף עירון עד יוקנעם עלית. דרומה עמוס מנחשונים עד בן שמן |
|
16:09:50 |
◀︎ |
דרך 70 צפונה עמוסה ממחלף סומך עד צומת יבור |
|